Cariere

Consilier vanzari

Responsabilitati
  • Consilierea și identificarea corectă a nevoii clientului;
  • Prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor în conformitate cu standardele şi politicile comerciale ale firmei;
  • Cunoaşterea caracteristicilor tehnice şi comerciale ale produselor;
  • Realizează recepţia produselor potrivit instrucţiunilor primite;
  • Vânzarea prin program de gestiune, cu casa de marcat și scanner;
  • Răspunde direct de operaţiunile contabile primare și gestiunea de marfă;
  • Aranjarea și întreținerea produselor din magazine;
  • Verifică periodic starea generală a bijuteriilor expuse şi se îngrijeşte de păstrarea aspectului original al acestora;
  • Participarea la inventarele periodice;
  • Menține un mediu de lucru profesionist, ordonat și estetic în magazin.
Beneficii
  • Salariul motivant corelat cu nivelul de experienta;
  • Bonusuri de performanta, in functie de realizari;

Aplica acum pentru acest post

    Consultant vanzari

    Prin utilizarea acestui formular sunteți de acord cu stocarea și manipularea datelor dvs. pe acest site web.